معاون فرماندار خوسف تاکید کرد
برپایی نمایشگاه بهاره در خوسف

معاون فرماندار خوسف بر برپایی نمایشگاه بهاره در شهرستان خوسف تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: برپایی نمایشگاه بهاره در خوسف

به گزارش خبرگزاری فارس از خوسف، سید محمدعلی صباغی پیش از ظهر امروز در جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان خوسف که با حضور اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به نزدیکی روزهای پایانی سال، لازم است که آرامش بازار حفظ، کالاهای تنظیم بازار برای رفاه حال مردم با قیمت مصوب تامین و دست دلالان از بازار کوتاه شود.

وی با اشاره به اینکه در سطح کشور اقلام پرمصرف به اندازه کافی مهیا شده است، گفت: باید سعی شود تا سهمیه این شهرستان به صورت کامل جذب و علاوه بر شهر خوسف در سطح روستاها به ویژه مراکز دهستان‌ها نیز توزیع شود تا این خدمات دولت در دورترین روستاها نیز قابل لمس باشد و سبب افزایش رضایتمندی عمومی شود.

معاون فرماندار خوسف ادامه داد: شرکت‌های تعاونی روستایی که فلسفه تشکیل آنها حلقه اتصال بین کشاورزان و روستائیان با مصرف کننده بوده است نیز باید در روند توزیع کالاهای اساسی در بین روستائیان و اقشار ضعیف فعال‌تر عمل کنند.

صباغ خواستار برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در روزهای پایانی سال در شهر خوسف با همکاری اداره صنعت معدن و تجارت و مجمع امور صنفی شهرستان خوسف شد.

وی همچنین بر هماهنگی و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی برای راه‌اندازی نمایشگاه و اطلاع‌رسانی به اصناف و مردم برای شرکت در نمایشگاه تاکید کرد.