دادستان انتظامی قضات کشور:
تجلیل از شهدا باید در مرحله عمل به منصه ظهور برسد

دادستان انتظامی قضات کشور پایان تکریم ارباب رجوع و خدمت درست را تجلیل از شهدا دانست و افزود: تجلیل از شهدا باید در مرحله عمل به منصه ظهور برسد و آن خوب خدمت کردن است و نباید ارباب رجوع از ادارات ناراضی بیرون رود.

خبرگزاری فارس: تجلیل از شهدا باید در مرحله عمل به منصه ظهور برسد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، حجت‌الاسلام احمد شفیعی ظهر امروز در نخستین یادواره پدران آسمانی و تجلیل از فرزندان شاهد شاغل در ادارات ثبت سه استان شمالی کشور اظهار داشت: شهدا به عهد و پیمانی که با خدا بسته بودن عمل کردند.

وی ابراز داشت: شهیدان مومنانی هستند که بر سر عهد و پیمان خود صادقانه ایستادند و در سیر توحید و کلمه الله راه پرواز به آسمان‌ها را انتخاب کردند.

شفیعی ابراز داشت: اینکه شهدا قلب تاریخ‌اند به این معنا است که اگر قلب انسان بایستد، انسان یک جسم بی‌ارزش است و تا زمانی که قلب می‌تپد جسم انسان ارزشمند است و شهید همین نقش را در جامعه ایفا می‌کند.

دادستان انتظامی قضات کشور افزود: احدالحسنین یعنی شهادت و ادامه‌دهندگان راه شهدا و شهادت، شهدا به نحو احسن کارشان را انجام دادند و با خدا به‌عنوان مشتری و خریداری ثمن معامله که خونشان بود معامله کردند.

شفیعی ادامه داد: رسالت آنها که ماندند، زینبی است، همان گونه که اگر زینب نبود واقعه کربلا معرفی و ماندگار نمی‌شد،ما باید با همین یادواره‌ها ارزش‌های انقلاب را نشر دهیم و ماندگار سازیم.

وی تصریح کرد: اگر امروز سران آمریکا به عجز درآمدند و می‌گویند اگر می‌توانستیم پیچ و مهره هسته‌ای ایران را باز می‌کردیم، اما نمی‌توانیم این به برکت خون همین شهدا است.

این مسئول قضایی کشور افزود: اگر امروز امنیت اسرائیل با پهپادهای حزب‌الله به خطر افتاده است به پاس خون شهدا و برگزاری همین یادواره‌ها است.

دادستان انتظامی قضات کشور در پایان تکریم ارباب رجوع و خدمت درست را تجلیل از شهدا دانست و افزود: تجلیل از شهدا باید در مرحله عمل به منصه ظهور برسد و آن خوب خدمت کردن است و نباید ارباب رجوع از ادارات ناراضی بیرون رود.